روغن موتور آلمانی

10 / 10
از 1 کاربر

روغن موتور مایه حیات موتور خودرو به حساب می آید زیرا موجب پاک شدن بخش های اساسی موتور خودرو از آلودگی ها و و جلوگیری از استهلاک های کارکرد موتور میشود و همین امر باعث طول عمر بیشتر موتور خودرو میشود.

تصور عموم مردم بر این است که روغن موتور ها فرقی با هم ندارند و تفاوت قیمتی که در بازار دیده میشود تنها به دلیل برند آنها می باشد. این در حالی است که این تصور کاملا اشتباه است زیرا هر نوع روغن موتور مناسب یک نوع خودرو ساخته شده است و این کار که از یک مدل روغن موتور برای خودروهای مختلف استفاده کنیم اصلا توصیه نمیشود.

برخی افراد حتی استفاده از روغن های تولید کارخانه ای را به صرفه نمیدانند و اقدام به خرید روغن موتور به صورت فله ای از تعمیرکارانی که روغن موتور را در بشکه نگه داری میکنند مینمایند که این نیز در جای خود بسیار اشتباه می باشد و به موتور خودرو خسارت های بعضا جبران ناپذیر وارد میکنند.

شرکت های معتبری در سرتاسر جهان در تلاش اند تا بهترین و با کیفیت ترین روغن موتور ها را ساخته و با قیمتی مناسب روانه بازار نمایند. یکی از کشور هایی که در عرصه تولید روغن موتور بسیار موفق عمل کرده است کشور آلمان می باشد.

روغن موتور آلمانی در قالب چندین برند معتبر در بازار های جهانی به فروش می رسند که یکی از معروف ترین این برند ها روغن موتور ows می باشد این روغن موتور در برابر سایر رقبای غیر آلمانی خود طرفداران بیشتری دارد.

آلمان در سالهای اخیر بر روی صنعت خودروی خود سرمایه گذاری ویژه ای کرده است وبخشی از این سرمایه گذاری را به تولید روغن موتور آلمانی اختصاص داده است تا بتوانند نیاز برند های خودرو سازی خود را در هر جای دنیا براورده کنند از طرفی روغن موتور آلمانی علاوه بر تامین نیاز خودرو های لوکس برند های  آلمانی برای استفاده از بسیاری از خودرو ها نیز مناسب هستند. به همین جهت است که میل و رغبت به خرید روغن موتور آلمانی در بین دارندگان خودرو های معمولی نیز بیشتر از سایر روغن موتور ها است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :